logo

Kontakt:

ul. Świerkowa 62, 98-220 Zduńska Wola
Marcin Matysiak - tel. 500 069 070
Romuald Solarek - tel. 695 983 780

 

Aktualny plan zimowy 2014/15:

rocznik 2004 grupa A: pon - 17:45-19.15 w I LO, śr - 18:45-20:15 w I LO, czw - 15:30-17:00 w SP6

rocznik 2004 grupa B: pon - 19:15-20:30 w I LO, śr - 18:45-20:15 w I LO, sob - 14:30-16:00 w I LO

rocznik 2005: pon - 16:30-17:45 w I LO, czw - 17:00-18:15 SP Czechy, pt - 17:30-19:00 w I LO

rocznik 2006: wt - 18:30-20:00 w I LO, czw - 19:00-20:15 w I LO, sob - 10:15-11:30 w I LO

Orły: wt - 18:30-20:00 w I LO, czw - 16:30-18:00 w SP7, sob - 9:00-10:00 w I LO

Mali Piłkarze grupa A: wt - 15:30-16:30 w I LO, czw - 17:00-18:00 w I LO, sob - 11:30-12:45 w I LO

Mali Piłkarze grupa B: wt - 16:30-17:30 w I LO, czw - 18:00-19:00 w I LO, sob - 11:30-12:45 w I LO

Diamenciki A: pon - 15:30-16:30 w I LO, śr - 15:30-17:00 w SP6, sob - 13:00-14:30 w I LO

Diamenciki B: pon - 17:15-18:15 w SP2, śr - 15:30-17:00 w SP6, sob - 13:00-14:30 w I LO

 

 

Podział grupy MALI PIŁKARZE na MP1 i MP2:

MP1 (wtorek 15.30 1LO, czwartek 17.00 1LO, sobota 11.30 1LO)

1. Zalewski Stanisław

2. Czarnecki Zbyszek

3. Kłodnicki Patryk

4. Snowarski Adam

6. Hałaczkiewicz Mikołaj

7. Strzelczyk Jędrek

8. Tomczyk Antek

9. Dudek Sammy

10. Staszewski Filip

11. Rynkiewicz Franek

12. Górka Antek

13. Muszyński Kacper

14. Góra Wiktor

15. Chudy Kacper

16. Więckowski Oskar


MP2 (wtorek 16.30 1LO, czwartek 18.00 1LO, sobota 11.30 1LO)

1. Kazek Jasiu

2. Rzeźniczak Bartek

3. Mielczarek Kacper

4. Idziaszczyk Marcel

5. Klinkowski Filip

6. Krata Wiktor

7.  Pilc Bartek

8. Drużbicki Szymon

9. Bartsch Filip

10. Łuczak Filip

11. Stolarski Jasiu

12. Sadowski Adam

13. Bekalarczyk Szymon

14. Maciejewski Tymon

15. Wolski Stanisław

16. Romanowski Bartek

17. Romanowski Kacper

18. Knieć Antek

19. Knieć Krzysiek

20. Michał Stasiak


Podział grupy DIAMENCIKI na D1 i D2

D1 (poniedziałek 15.30 1LO,  środa 15.30 SP6, sobota 13.00 1LO) 

1. Ptaszyński Gabriel 

2. Nowak Kuba

3. Król Kuba

4. Matysiak Franek

5. Raźny Oskar

6. Shittu Kuba

7. Puto Tymek

8. Justyński Kacper

9. Pawlak Wiktor

10. Najdzionek Igor

11. Sobczak Oskar

12. Stefaniak Bartek

13. Staniucha Bartek

14. Hennig Filip

15. Kurzawski Borys

16. Piechowicz Kuba

17. Gruchaj Kuba

18. Bartek

19. Piestrzyński Wojtek

 

D2 (pon. 17.15 SP2 ul. spacerowa, środa 15.30 SP6, sob. 13.00 1LO)

1. Budka Olek

2. Budka Julek

3. Piwowarczyk Szymon

4. Kłos Filip

5. Błaszczyk Konrad

6. Kowalczyk Patryk

7. Poradziński Patryk

8. Józefiak Franek

9. D'agostini Mirko

10. Pogorzelec Adam

11. Kopcik Michał

12. Jarczewski Filip

13. Mielczarek Nikodem

14. Trzciński Wiktor

15. Chojecki Szymon

16. Filipowicz Kacper

17. Jasny Antek

18. Dobrowolski Michał

 

Nowy plan i podział na grupy obowiązuje już w następnym tygodniu.

 

 

Rozkład obowiązuje od 7.04.14

Rocznik 2004: pon 17:00-18:30 A+B, śr 17:00-18:30 A+B, czw 17:00-18:30 A, pt 16:00-17:30 A

Rocznik 2005: pon 16:30-18:00, śr 16:30-18:00, czw 16:30-18:00

Rocznik 2006: wt 16:00-17:00, czw 17:00-18:00(orlik), sob 9:00-10:15

Orły: wt 16:00-17:00(orlik), pt 16:00-17:00, sob 9:00-10:15(orlik)

Mali Piłkarze: pon 16:00-17:00, śr 16:00-17:00, sob 10:15-11:30(orlik)

Diamenciki: wt 17:00-18:00, czw 16:00-17:00(orlik), sob 11:30-12:30(orlik)

 

 

Nowy podział roczników 2006, 2007, 2008 i 2009:

 

Grupa I – Rocznik 2006

  1. Andrzejewski Alek

  2. Andrzejewski Antek

  3. Banaś Mati

  4. Białowąs Olaf

  5. Czapski Kuba

  6. Dziewulak Dawid

  7. Kruszwic Wiktor

  8. Rachucki Hubert

  9. Rosiak Ksawery

  10. Staniewski Bartek

  11. Urban Olek

  12. Matusiak Hubert

  13. Przybył Bartek

  14. Sadowska Zuzia

 

Grupa II - Orły

1. Chruściel Igor

2. Ignaczak Kuba

3. Matysiak Filip

4. Osiński Bartek

5. Ciesielski Kacper

6. Kabalski Mikołaj

7. Rychlewski Kacper

8. Wielontek Jasiu

9. Knul Adaś

10. Rembisz Amelia

11. Maciejewski Tymek

12. Maciejewski Wiktoria

13. Kazek Michał

14. Michalik Michał

15. Mielczarek Kacper

16. Kulesza Jasiu

17. Janiak Adrian

18.Poprawka Szymon

19.Błaszczyński Sebastian

20.Kaczmarek Jakub

 

Grupa III – Mali Piłkarze

1.Górka Antek

2.Zalewski Staś

3.Kazek Jasiu

4.Czarnecki Zbyszek

5.Kłodnicki Patryk

6.Matuszewski Antek

7.Muszyński Kacper

8.Pilc Bartek

9.Romanowski Kacper

10.Romanowski Bartek

11.Rzeźniczak Bartek

12.Snowarski Adaś

13.Staszewski filip

14.Wolski Staś

15.Więckowski Oskar

16.Hałaczkiewicz Mikołaj

17.Rynkiewicz Franek

18.Strzelczyk Jędrek

19.Góra Wiktor

 

 

Grupa IV - Diamenciki

1.Damas Wojtek

2.Domowicz Adam

3.Domowicz Michał

4.Drużbicki Szymon

5. Knieć Antek

6. Król Kuba

7.Kurzawski Borys

8. Matysiak Franek

9. Raźny Oskar

10. Shittu Kuba

11. Sobolewski Artur

12. Wlazło Franek

13. Wlazło Maciek

14. Puto Tymek

 

Zimowy Plan Zajęć:

Podajemy terminy zajęć dla poszczególnych roczników w okresie zimowym. Plan obowiązuje od 30 września 2013.

Rocznik 2005:

 

pon: 16:45-18:00 w I LO

śr: 16:45-18:00 w I LO

czw: 16:00-17:00 w SP6

 

Rocznik 2006 grupa A:

wt: 17.00 – 18.00 w I LO

czw: 18.00 – 19.30 w I LO

sob: 9.00 – 10.15 w I LO

 

Rocznik 2006/7 grupa B:

pon: 18:00 - 19:00 w I LO

wt: 16:00 - 17:00 w I LO

sob: 10.15 - 11.15 w I LO

 

Rocznik 2007/8 grupa C:

wt: 16.00 – 17.00 na Czechach

czw: 17.00 – 18.15 w PG1

sob: 11.30 – 12.30 w I LO

Rocznik 2004:

 

pon: 15.00 - 16.30, SP6 (WSZYSCY RAZEM)

wt: 16:00 - 17:30 w SP7 (WSZYSCY RAZEM)

śr: 18.00-19.30, I LO (WSZYSCY RAZEM)

czw: 16:45 - 18:30 w SP6 A grupa - Mataśka, Masierek, Rubajczyk, Michalak, Maciaszek, Majkowski, Kępniak, Muzaj, Kajszczak, Marczak, Kowalski

pt: 16.00-17.30 w I LO, B grupa - Palka, Majdas, Wojtczak, Góralczyk, Jabłoński, Pilecki, Uznański, Dudek, Pierzakowski, Smoliński, Klauziński, Fiszer, Bartosik, Widawski, Frątczak,

Aktualne terminy zajęć dla poszczególnych roczników:

Rocznik 2002 - poniedziałek 17:00-18:30 PMOS, środa 17:00-18:30 PMOS, piątek: 17:00-18:30 PMOS

Rocznik 2003/4 - poniedziałek 16:30-18:00 PMOS, środa 17:30-19:00 PMOS, piątek 16:15-17:45

Rocznik 2005 - poniedziałek 18:00-19:15 PMOS, środa 16:20-17:30 PMOS, czwartek 17:00-18:15

Rocznik 2006-7(Majkowski) - wtorek 17:00-18:00 PMOS, czwartek 17:00-18:00 PMOS, sobota 10:00-11:00 orlik KEN

Rocznik 2007-8(Krymarys) - wtorek 15:45-16:45 PMOS, czwartek 15:45-16:45 PMOS, sobota 11:15-12:15 orlik KEN

Dziewczyny - wtorek 17:00-18:00 PMOS, czwartek 17:00-18:00 PMOS