ul. Świerkowa 62, 98-220 Zduńska Wola
Marcin Matysiak - tel. 500 069 070
Romuald Solarek - tel. 695 983 780
Kolejna wygrana SPN Diament Rocznik 2009!

Po raz kolejny z dobrej strony pokazali się zawodnicy rocznika 2009. Pod wodzą Karola Koseckiego wygrali z Piast Błaszki 2-4 i zanotowali drugie zwycięstwo z rzędu.

W Pierwszej tercji żadna z drużyn nie przejeła inicjatywy, choć trzeba przyznać że rywalizacja zachowana była w dobrym tępie zakończyła się wynikiem bezbramkowym (0-0).

W drugiej tercji padły trzy brammki, pierwsza po sprytnym strzałem z głowy bramkarza gospodarzy pokonuje Przemek Wiśniewski i wygrywamy 0-1. Po strzelonej bramce spadł poziom koncentracji i tracimy kolejno bramki na 1-1 i 2-1.

W trzeciej tercji nastąpiła zmiana połów i to nam wiatr zaczął wiać w plecy, niedługo po rozpoczęciu 3 tercji strzelamy bramke wyrównyjącą na 2-2(Franek Troszczyński), Drużyna SPN Diamentu przejeła inicjatywę i kolejnym trafieniem popisuje się Przemysław Wiśniewski i pewnym strzałem zdobywa bramkę na 2-3. Trzeba przyznać że gospodarze starali się zagrozić naszej bramce jednak nasz bramkarz Filip Kłos zawsze stawał na wysokości zadania i zapobiegł stracie gola w 3 tercji. W ostatnich minutach doskonała akcja diamentu i hat-trikiem popisuje się Przemek Wiśniewski uważam najlepszy zawodnik tego dnia naszej drużyny, bardzo dynamiczny i pewny siebie. Cała drużyna bardzo dobrze się spisała!. Wynik Końcowy 2-4.

Skład Drużyny SPN DIament: Filip Kłos (bramkarz), Franek Walaszek (kapitan), Krakowski Marcel, Krzysztof Knieć, TRoszczyński Frańciszek, Tr, Wiśniewski Przemysław, Zimny Mikołaj. Oskar Raczyński, Oskar SIda.