ul. Świerkowa 62, 98-220 Zduńska Wola
Marcin Matysiak - tel. 500 069 070
Romuald Solarek - tel. 695 983 780
Przegrana rocznika 2009!

Dnia 06.10.2018 odbyl sie mecz rocznika 2009 pomiędzy SPN Diament Zduńska Wola i Warta Sieradz. W 3 minucie po błędzie indywidualnym stracilismy bramke na 0-1, jednak po dobrej grze w ofensywie w 11 min. dobywamy bramkę na 1-1, a jej strzelcem jest Przemysław Wiśniewski, trzy minuty pózniej dobre podanie Krzysztofa Kniecia wykorzystuje Franek Troszczyński i strzelamy bramkę na 2-1. Druga tercja była bardzo wyrównana, obie drużyny stwarzały sobie sytuacje bramkowe jednak to Warta Sieradz strzela bramkę na 2-2 i tak też kończy sie druga tercja. Trzecia tercja ewidentnie należała do gości, po niedługim czasie strzelaja bramki na 2-3 i 4-2. SPN DIament Zdobywa bramkę kontaktową na 3-4, jednak szybko traci na 5-3. wynik końcowy to 3-6.

Skład SPN DIAMENT. Filip Kłos(Bramkarz), Franek Walaszek, Krakowski Marcel, Krzysztof Knieć, Raczyński Oskar, Siuda Oskar, Franek Troszczyński, Wiktor Trzczciski, Przemek Wiśniewski, Mikołaj Zimny, Mateusz Jaguś, Antek.