ul. Świerkowa 62, 98-220 Zduńska Wola
Marcin Matysiak - tel. 500 069 070
Romuald Solarek - tel. 695 983 780
Remis w Sieradzu- rocznik 2009!

Dnia 13.10.2018 w Sieradzu przy ul. Alei Grumwaldzkich miał miejsce pojdynek dwóch drużyn KS Akademia Sportu Sieradz vs SPN Diament Zduńska Wola. Wynik spotkania 3-3 . Bramki w pierwszej częsci spotkania strzelali kolejno dla Diamentu na 1-1 w 9 min.  Franek Troszczyński, minutę po strzelonnej bramce na 1-1 strzelamy bramke z rzutu wolnego na 1-2, po dobrym strzale Oskara Siudy- i tak zakończyłą się 1 tercja spotkania. W drugiej częsci spotkania niestety Diament traci bramkę na 2-2, jednak po wyrónanych pojedynkach 1 na 1 i kilku dobrych sytuacjach bramkowych strzelamy bramkę w ostatniej minucie tej tercji na 2-3 (Franek Troszczyński). W trzeciej tercji to rywalom udaje się strzelić bramkę na 3-3 i tak kończy się spotkanie.