logo

Kontakt:

ul. Świerkowa 62, 98-220 Zduńska Wola
Marcin Matysiak - tel. 500 069 070
Romuald Solarek - tel. 695 983 780
POWRÓT DO KORZENI

ZAWODNICY Z SPN DIAMENT ZDUŃSKA WOLA WRAZ Z ZAWODNIKAMI MKS ZDUŃSKA WOLA, UCZESTNICZYLI W TURNIEJU DLA CHŁOPCÓW Z ROCZNIKA 2008 I 2009. GŁÓWNĄ IDEĄ TURNIEJU BYŁ POWRÓT DO KORZENI . CHCIELIŚMY ABY DZIECI JAK ZA DAWNYCH CZASÓW W GRZE POD BLOKIEM SAME DECYDOWAŁY O WSZYSTKIM CO SIĘ DZIAŁO NA BOISKU JAK I POZA NIM. JEDYNĄ INGERENCJĄ TRENERÓW BYŁO PRZYPISANIE ZAWODNIKÓW DO POSZCZEGÓLNYCH „ KOSZYKÓW”. DWA DNI PRZED TURNIEJEM PRZEPROWADZONE ZOSTAŁO LOSOWANIE KTÓRE TRANSMITOWANE BYŁO NA ŻYWO I CIESZYŁO SIĘ OGROMNYM ZAINTERESOWANIEM WŚRÓD DZIECI I ICH RODZICÓW.PODCZAS LOSOWANIA ZAWODNICY ZOSTALI PRZYPISANI DO POSZCZEGÓLNYCH DRUŻYN. NALEŻY WSPOMNIEĆ ŻE ZA PRZYGOTOWANIE CAŁEGO WYDARZENIA MEDIALNEGO ODPOWIEDZIALNY BYŁ FILIP MATYSIAK KTÓRY PRZYGOTOWAŁ WSZYSTKO BARDZO PROFESJONALNIE I STANĄŁ NA WYSOKOŚCI ZADANIA.

A W SOBOTĘ ZACZĘŁO SIĘ WSZYSTKO CO NAJLEPSZE. DZIECI BEZ INGERENCJI TRENERÓW I RODZICÓW ROZGRYWAŁY MECZE KAŻDY Z KAŻDYM , JEDEN MECZ TRWAŁ 10 MINUT. NIE BYŁA PROWADZONA ŻADNA KLASYFIKACJA . TO DZIECI BYŁY JEDNOCZEŚNIE TRENEREM , SĘDZIĄ I ZAWODNIKIEM. TO ONE SAME MUSIAŁY MIĘDZY SOBĄ USTALAĆ SKŁADY I DECYDOWAĆ JAKIE ROZWIĄZANIA „ TAKTYCZNE „ BĘDĄ NAJLEPSZE DLA ICH DRUŻYNY.

POMYSŁODAWCĄ TURNIEJU BYŁ TOMASZ ZIÓŁKOWSKI KTÓRY JAK STWIERDZIŁ W ROZMOWIE PO TURNIEJU ŻE BYŁ TO „STRZAŁ W DZIESIĄTKĘ” I JUŻ PLANUJEMY TURNIEJ NA WIOSNĘ W NIE CO ZMIENIONEJ FORMULE

 

Powrót