ul. Świerkowa 62, 98-220 Zduńska Wola
Marcin Matysiak - tel. 500 069 070
Romuald Solarek - tel. 695 983 780
Rocznik 2007 Wysoka porażka z Funinio

Do dnia dzisiejszego wyniki z rundy rewanżowej były dużo lepsze od tych uzyskanych na jesień.

Nie wszystkie drużyny rozwijają się jednakowo. Jedne powoli, inne szybciej, są również takie, które nie zmieniły swojego poziomu, a wpływ na to mają różne czynniki np. indywidualny rozwój zawodnika wraz z jego zmianami psycho-fizycznymi, które występuję w okresie pokwitania.

Nasz dzisiejszy przeciwnik drużyna Funinio Kolumna w poprzedniej rundzie była zdecydowanie od nas lepsza i pokonanła nas wówczas 6:0. Dzisiaj ta przewaga była jeszcze wyższa. Dotkliwa porażka 0:12 i to na własnym boisku może źle wpłynąć na nasze nastawienie. Musimy jednak pochylić głowę nad przeciwnikiem, który dominował zwłaszcza w pierwszej połowie nad nami. Aż nadto widoczna była jednak przewaga fizyczna. Drużyna zdecydowanie wyższa i silniejsza ... śmiało mogłaby rywalizować z rocznikami starszymi. Istniało prawdopodobieństwo, że niektórzy z nich są starsi, lecz zostało to szybko rozwiane. Najbardziej wyróżniającym się zawodnikiem w drużynie gości był zawodnik z nr 7.  Bezlitośnie wykorzystywał błędy naszych obrońców i bramkarza.

Najlepsi i najwyżsi zawodnicy gości po przerwie usiedli na ławce i poziomy drużyn się wyrównały. Mięliśmy swoje szanse, lecz nie były to sytuacje klarowne do zdobycia gola. Przeciwnikom grało sie lżej ... mięli wielobramkowa przewagę.

W przekroju całego spotkania nasza drużyna zanotowała mnóstwo wygranych sytuacji 1x1 szczególnie w obronie. Dobrze spisał się równiez nasz bramkarz, który z wielu opresji wychodził obronną reką.

Pomimo dotkliwej porażki należy pochwalić naszych piłkarzy za walkę do końca spotkania. Wiemy i pamietamy, że jest to sezon przeznaczony na naukę gry na znacznie większym boisku z większą ilością zawodników niż w roku ubiegłym.