Romuald Solarek - tel. 695 983 780
Diament 2007 Rodzinne Zakończenie Sezonu

Trenujemy do końca czerwca, ale już w sobotę oficjalnie zakończyliśmy sezon 2018/19.

Wspólna zabawa w gronie rodzinnym na boisku jak i przy stole było niezwykle udana.

Zaczęliśmy od supermeczu Diament 2007 kontra rodzice. Spotkanie było bardzo wyrównane. Młodzi piłkarze podeszli do spotkania ambicjonalnie i zmusili dorosłych do poważnego potraktowania spotkania. Dużo walki w sytuacjach 1x1 kończyło sie sukcesem raz młodzieży, raz dorosłych. Nikt nie odpuszczał i w normalnych czasie gry rywalizacja zakończyła się wynikiem 5:5. Nie było dogrywki tylko rzuty karne. Po bardzo długiej serii rzutów karnych lepsi okazali sie młodzi adepci "Diamentowej Szkółki". Rodzice musięli przełknąć gorycz poprażki ... zapowiadając chęć rewanżu.

Po takim wysiłku i konieczności opuszczenia boiska, za chwilę o ligowe punkty mięli bić się miejscowy MKS oraz drużyna z pobliskich Janiszewic, siadamy do wspólnego stołu. Po takim wysiłku kiełbaski i inne grilowane przysmaki znikały ze stołów z zawrotną prędkością.
Po chwili odpoczynku wracamy do rywalizacji tylko młodzieżowej .

TURBOKOZAK to było nie lada wyzwanie ... 10 uczestników oraz niesklasyfikowany ponieważ tylko jeden dorosły. 7 konkurencji: sam na sam, rzuty karne, rzuty karne w ciemno, rzuty rożne, połówka, obij poprzeczkę oraz nie kręć, że strzelisz (chyba najbardziej efektowna).

Zwycięża Rafi Rafał G.

Drugie miejsce Wiciu Witek P.

Na trzeciej pozycji uplasował się Michał K.

"Odgrażający się" po porażce rodzice chyba zapomnieli o swoich obietnicach. Młodziez jednak ma dobra pamieć ... i gdy seniorskie drużyny MKS i Janiszewic opuścilły plac gry ... ustawili boisko do rewanżu głośno i skutecznie przypomnieli rodzicom o kolejnej "bitwie".

2x15 min nie przynosi rozstrzygnięcia ... dogrywka 2x10min ... po pierwszej połowie młodzież prowadzi 2:0 choć powinna wyżej ... dobrze w bramce rodziców spisuje się strażacki zawodowiec ... dzisiaj z konieczności ze "sztywną nogą" (stelaż wzmacniający po ostatnie kontuzji) ... w drugiej części rodzice doprowadzaja do wyrównania ...

Remisowo kończymy tę rewanżową rywalizację ... Młodzież pokazała, że jednak potrafi grać w piłkę nożną ... Rodzice  również

Bardzo dziękujemy rodzicom i całym rodzinom, które przybyły na nasz "piknik". Fajna atmosfera ... dobre jedzenie i najważniejszy dla młodych sportowców duch rywalizacji.